Léto v plném proudu, atleti nezahálí

Uprostřed prázdnin je tu čas se ohlédnout za první půlkou. A atleti Jiskry rozhodně nezahálí:

1. bohatou účast jsme měli na duatlonu v Lípě, kde startovalo mnoho našich kolegáčků – v žákyních jsme měli dvojí zastoupení – Ella Vencovská byla 3., zdatně jí sekundovala i Amálka Hejná. Ve stejné kategorii kluků se na start postavili kluci Melechovští. Mezi dospělými se představil i starší žák Filip Koreček, jeho taťka – předseda – Slávek i náš IT mág Peťa Šorf. Nejcennější medaili vybojoval Luděk Ševčík, kterého doplnil Pepa Schwarz.
  2. Ve velkém vedru se na start Borovské desítky postavili naši běžečtí trenéři Tomáš Tůma a Naďa Tůmová, za což jim patří velký obdiv. V dětských kategoriích jsme se radovali z vítězství Viki Novákové mezi mladšími žákyněmi na trati 900m. Mezi nejmladšími žákyněmi se postavily na start tratě 600m Verča Pytlíková a Stázka Nováková. Verča jasně zvítězila, Stázka přepálila start, ale i šesté místo je pěkné.
  3. V týdnu od 22.7. jsme pro naše nejmladší atlety pořádali tradiční letní příměstský atletický tábor, který opět vedly trenérky Šárka se Simčou. Tábor byl opět skvělý, děti byly spokojené, zatrénovaly si atleticky i s účastníky Slavia campu, měly několik výletů a celotýdenní soutěž.
  4. Od začátku prázdnin běží také otevřené tréninky pro žactvo a starší kategorie. A jako trenéři jsme velmi spokojení. Skokanských, běžeckých, oštěpařských i tyčkařských tréninků se účastní velké množství mladých svěřenců, ve čtvrtek 25.7. nás bylo na stadionu více než 15.
  5. Pomalu se nám také blíží tradiční Soustředění v Novém Městě na Moravě, které nám dá potřebné tréninky pro podzimní část sezóny.

FOTOGALERIE

Počasí ruší tréninky i závody!!!

Upozorňujeme všechny atlety, že byly ze strany Českého i Krajského atletického svazu po dohodě s pořadateli ODLOŽENY atletické soutěže z nadcházejícího víkendu na náhradní termíny